HAKKIMIZDA
 
 
 
 
 


HAKKIMIZDA


Atlantik Education, 2012 yılında faaliyete geçmiş tam kapsamlı bir Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık firmasıdır. Şirketin kurucusu Ahmet Aslan , yurtdışında uzun yıllar aldığı eğitimlerini, ilerleyen yıllardaki deneyimleri ile birleştirerek Türk gençlerine iletebilmek amacıyla kurduğu Atlantik Education Yurtdışı Eğitim, yıllar boyunca artan tecrübesi ve en önemlisi güvenilirliği ile tanınmış en kaliteli ve güvenilir yurtdışı eğitim firmalarından birisi haline gelmiştir.

Atlantik Education Yurtdışı Eğitim , Ukrayna’da , Polonya’da , Macaristan’da ve Azerbaycan’da faliyet gösteren en güvenilir firma olmayı başarmıştır.

Öğrencilerimizin en az bir yabancı dile sahip olmaları ve buna bağlı olarak erken yaşlardan itibaren yurtdışına açılmalarının onların geleceği açısından sağlayacağı olumlu katkı hepimiz tarafından kabul edilen bir gerçektir.

İstanbul merkez ve İzmir , Gaziantep ofislerinden tüm Türkiye`de bulunan öğrencilerine yıllardır güvenilir hizmetlerini sunan Atlantik Education Yurtdışı Eğitim, bu gerçekten hareketle Yurtdışında Eğitim’in çeşitli dallarında 6 yaşından başlayarak, üniversite ve sonrası çağa kadar geniş bir kitleye hizmet vermeyi sürdürmektedir. En büyük referansımız katılımcılarımızdır.
 
 
 
 
 
 

Neden Biz ?


Atlantik Education Yurtdışı Eğitim İyi bir Dinleyicidir, İhtiyaçlarınızı Belirler.

Atlantik Education Yurtdışı Eğitim Size Özel Çözümler Üretir.

Atlantik Edu Türkiye’nin NERESİNDE OLURSANIZ OLUN, Kayıt aşamasından Vize aşamasına, gideceğiniz ülkeye yola çıkacağınız ve Türkiye’ye geri döneceğiniz güne kadar Sınırsız Hizmet ve Desteğini Sunar.

Atlantik Edu danışmanları yurtdışında eğitim ve yaşam süreçlerini bizzat yaşamışlardır.
Kalite
Güven
Hizmet
Memnuniyet
Ara
Whatsapp